ㅤfoxy狡 – 09月 23日

 
 
ㅤfoxy狡 – 09月 23日
ㅤnuga mweo geomna   孩子 

ㅤ 
ㅤㅤㅤ ㅤㅤ ㅤ ㅤ 

Son birkaç yıldır doğadan öylesine uzak kalmıştım ki karşıma çıkan bu fırsat tam anlamıyla ilaç gibi geldi diyebilirim. Henüz kamp alanına dün yerleşmiş olsakta doğa ile iç içe yaşayabileceğim bir ev sahibi olmak ve doğallığın tadını çıkarmak istediğime kesin bir şekilde karar kıldım millet. Tamamen doğa ile iç içe olmanın keyfini yaşadığımdan, elime telefonu alıp güncelleme yapmayı çoğu zaman unutuyorum.

Bunun için üzgünüm. ㅠㅠㅠㅠ Kamp etkinliği boyunca bana eşlik edecek olan şanslı adamı merak ediyorsunuz, değil mi? Bu henüz sır olarak kalacak. Pekâlâ, sizleri meraklandırmayı bırakıp bugün etkinlik kapsamında neler yaptığımızdan bahsedeyim. Bay Sürpriz ve ben tercihimizi binicilikten yana kullandık. Bu hayatım boyunca edindiğim en güzel anılardan biri oldu bile.

Sürpriz eşimin sihirli ellerinden çıkan görüntüleri buraya bırakacağım muhakkak. ㅋㅋㅋ Akşam üzeri açık hava sineması olduğunu öğrendiğim andan itibaren Bay Sürprizin başının etini birazcık yemiş olabilirim. Ve asla bundan pişman değilim, izlemekten asla bıkmayacağım filmi bugünün en güzel olayı oldu çünkü.

Leave a Comment